Zajęcia wyrównawcze, kółka w roku szkolnym 2016 / 2017

 

Klasy I - III

1. Elias Arleta - Zajęcia dydaktyczno-wyrównawncze - II b - piątek, godz. 12:30 - świetlica (dół)                     
                     Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - II b - piątek, godz. 12:30 - świetlica (dół)
2. Gabryelczyk Róża - Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - I - poniedziałek, godz. 9:35 - sala 4
                              Zajęcia korekcyjno kompensacyjne - I - środa, godz. 9:30 - sala 4
3. Grobelna Teresa - Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - II a - wtorek, godz. 10:30 - świetlica (dół)
                             Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - II a - piątek, godz. 11:15 - świetlica (dół)
4. Hauza Violetta - Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - II c - piątek, godz. 15:05 - sala 2
                          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - II c - poniedziałek, godz. 11:30 - świetlica (dół)
5. Idziak Katarzyna - Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - II d - czwartek, godz. 10:30 - świetlica (dół)
                            Zespół dla dzieci zdolnych - II d - środa, godz. 11:30 - świetlica (dół)
6. Jankowska-Majnert Donata - Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - III a - poniedziałek, godz. 10:30 - świetlica (dół)
                                           Kółko muzyczne - III a - poniedziałek, godz. 15:15 - sala 12
7. Konieczna Krystyna - Ognisko misyjne - poniedziałek, godz. 15:30 - świetlica (dół)
                                Kółko liturgiczne - czwartek, godz. 15:15 - sala 2
8. Konieczna Magdalena - Zuchy - III b - środa, godz. 16:00 - sala 1
                                   Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - III b - czwartek, godz. 10:30 - świetlica (hala)
9. Namysł Monika - Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - III d - poniedziałek, godz. 11:30 - świetlica (dół)
                          Kółko "Anioły ze szkoły" - III d - czwartek, godz. 10:30 - świetlica (dół)
10. Majorek-Pilujska Joanna - Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - III c - poniedziałek, godz. 10:30
                                        Zajęcia indywidualne korekcyjno-kompensacyjne - środa, godz. 9:35
11. Janura-Barteczka Danuta - Zajęcia plastyczne - I - III - wtorek, godz. 8.30, czwartek, godz. 11:30 - świetlica
Klasay IV - VI
1. Bąkowska Dorota - Zajęcia wyrównawcze z matematyki: klasy 4b i 5b - wtorek, godz. 13:15 - sala 15
                                                                                 klasy 6a i 6b - wtorek, godz. 14:15 - sala 15
2. Bąkowski Mirosław - Kółko plastyczne - 2 godziny - wtorek, godz. 14:15 - sala 28
3. Czwojdzińska Emanuela - Zespół dydaktyczno-wyrównawczy - 4a, 4b, 5b - czwartek, godz. 15:00 - sala 11/5
                                      Kółko języka polskiego - piątek, godz. 12:30 - sala 11/5
4. Idziak Zygmunt - Piłka ręczna klasy 5 i 6 - poniedziałek, godz. 15:00 - Hala sportowa / Orlik
5. Janura Łukasz - Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego - 5c - piątek, godz. 7:30
                         Kółko humanistyczne - wtorek, godz. 13:15
6. Lindner Janusz - Zajęcia rekreacyjno-sportowe z piłki nożnej - 2 godziny - klasy IV - VI - piątek, godz. 13:15
7. Lindner Mariola - Zespół korekcyjno-kompensacyjny - 4a, 5b (dziew.) - piątek, godz. 12:15 - sala 18/14
                           Zespół korekcyjno-kompensacyjny - 5b (chłop.) - wtorek, godz. 13:15 - sala 12
8. Nele Anna - Zespół wyrównawczy z matematyki - 5a, 5c - poniedziałek, godz. 13:15 - sala 15
                     Zespół wyrównawczy z matematyki - 4a - poniedziałek, godz. 14:15 - sala 15
9. Nowak Marzena - Kółko historyczne - klasy V - VI - poniedziałek, godz. 14.05 - sala 14
                            Zajęcia wyrównawcze - klasy VI - środa, godz. 13:25 - sala 14
10. Poprawska Anita - Kółko czytelnicze - 5c - środa, godz. 14:00; czwartek, godz. 14:00 - biblioteka
11. Rękosiewicz Lidia - Kółko języka niemieckiego - 4a, 4b - wtorek, godz. 13:25 - sala 16
                               Zajęcia wyrównawcze - 6a - poniedziałek, godz. 13:25 - sala 16
12. Robakowska Emilia - Kółko biblijno-turystyczne - czwartek, godz. 15:15 - sala 11
                                 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - czwartek, godz. 12:15 - sala 11
13. Zarycka Agnieszka - Kółko języka angielskiego - 6a - piątek, godz. 13:20 - sala 12
                                 Zajęcia wyrównawcze - 6b (dziew.) - piątek, godz. 12:20 - sala 16