Zajęcia wyrównawcze, kółka w roku szkolnym 2017/2018

 

Klasy I - III

LP.

NAZWA ZAJĘĆ

TERMIN

KLASA

NAUCZYCIEL


1.    
Kółko matematyczne  środa 1120 – 1205 2 Róża Gabryelczyk
2.    
Kółko plastyczne poniedziałek 1510 – 1555 3d Katarzyna Idziak
3.    
Kółko artystyczne piątek 1130 - 1215 1c, 3ad Danuta Janura - Barteczka
4.    
Zuchy Środa 1600 1 - 3 Magdalena Konieczna
5.    
Kółko artystyczne wtorek 1510 - 1555 1c Paulina Majnert - Walkowiak
6.    
Zajęcia pt. „Umiem Więcej” piątek 1030 - 1115 3a Teresa Grobelna
7. 
Zajęcia pt. „Chcę wiedzieć więcej” poniedziałek 1325 - 1410 3b Arleta Elias
8.    
Zajęcia pt. „Z ortografią na ty” poniedziałek 1510 -1555 3c Violetta Hauza


Klasy IV - VII

LP.

NAZWA ZAJĘĆ

TERMIN

KLASA

       NAUCZYCIEL

1.    
   Kółko języka niemieckiego środa 1230 – 1315 4c Lidia Rękosiewicz
czwartek  1230 - 1315 4d
2.    
Kółko historyczne wtorek 1415- 1500 7a, 6c Marzena Nowak
3.    
Kółko języka angielskiego poniedziałek 1415- 1500 7a Agnieszka Zarycka
4.    
Kółko matematyczne środa 1415- 1500 5a, 4c, 4b Anna Nele
5.    
Matematyka praktyczna wtorek 1315 - 1400 4a, 5b, 6b Dorota Bakowska
6.    
Kółko szachowe poniedziałek 1315 - 1400 4b Leszek Poniatowski
7.    
Szkółka wędkarska maj/czerwiec zainteresowani uczniowie 4-7 Leszek Poniatowski
8.    
Kółko informatyczne piątek 1420 - 1505 7 Iwona Dembska - Ferfecka
9.    
Kółko muzyczne poniedziałek 1515 – 1600 4,5b,7a Donata Jankowska - Majnert
10.           
Kółko biblijno - turystyczne poniedziałek 1515 4-7 E. Robakowska
11.           
Zajęcia sportowe                            - piłka nożna piątek 1315 – 1445 5 – 6  chłopcy Janusz Lindner
12.           
Zajęcia sportowe                            - piłka ręczna poniedziałek 1410 – 1540 5 – 6 dziewczynki Zygmunt Idziak
13.           
Kółko fizyczne czwartek 1420 – 1505 7ab Elżbieta Kalak
14.           
Kółko czytelnicze czwartek 1400 - 1500 6c,7a Anita Poprawska
15.           
Kółko polonistyczne wtorek 1330-1430 4c Joanna Majorek – Pilujska
16.           
Kółko polonistyczne czwartek 1600 - 1700 4abcd Mariola Spruta
17.           
Szkolny klub dyskusyjny co drugi czwartek 1700 - 1900 4 – 7 Łukasz Janura
18.           
Kółko teatralne wtorek 1420  –  1505 5ab, 6b Emanuela Czwojdzińska
19.           
Kółko plastyczne czwartek 1410-1540 4-7 Mirosław Bąkowski
20.           
Zajęcia sportowe MMA wtorek i czwartek 1815 - 1940 Zainteresowani uczniowie Brat Sylwan Ogłoza