Statystyki

stat4u

Rekrutacja

Książki naszych marzeń

Narodowy Program

Lepsza Szkoła

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

Bieg GlaberaDrukuj

Bieg Glabera

28 Bieg Glabera już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

ŚWIETLICA: Dzień MatkiDrukuj

ŚWIETLICA: Dzień Matki

Dzień 26 maja to jeden z najpiękniejszych dni w roku, to święto wszystkich Mam. Z tej okazji  w godzinach popołudniowych w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość Dnia Matki połączona z warsztatami krawieckimi prowadzonymi przez Panią Dorotę Jagodzińską. Świetliki przygotowały również dla swoich Mam piękne laurki z życzeniami. Dzieci wraz z rodzicami po krótkim poinstruowaniu przez Panią Dorotę, z wielkim zapałem przystąpiły do szycia maskotki ze skarpetki. Powstałe „Skarpeciaki” wyglądały fantastycznie i zachwycały swą różnorodnością. Wszyscy wspaniale się bawili, w miłej i radosnej atmosferze. Na rodziców czekała kawa i słodka niespodzianka, dzieci natomiast zajadały się kolorowymi galaretkami. Dziękuję wszystkim Mamom za przybycie i wspólnie spędzony czas. Serdecznie dziękuje również Pani Dorocie za przyjęcie naszego zaproszenia i pomoc przy organizacji warsztatów.

Danuta Janura-Barteczka

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

NOC BIBLIOTEKDrukuj

Zwycięstwo w konkursie matematycznymDrukuj

Zwycięstwo w konkursie matematycznym

23 maja br. dwunastu uczniów klas trzecich uczestniczyło w międzyszkolnym konkursie matematycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kuklinowie. Uczniowie mieli do rozwiązania 15 zadań o różnym stopniu trudności. Mistrzami matematyki zostali uczniowie kl. IIIb z naszej szkoły.

I miejsce z maksymalną ilością 65 pkt. zajął Piotr Poprawa, na drugim miejscu znalazł się Marcel Bruder, który otrzymał 64 pkt. a na miejscu trzecim uplasowała się również uczennica kl. IIIb  Małgorzata Patalas zdobywając 62 pkt.

Gratulujemy  i życzymy uczniom i wychowawczyni p. Arlecie Elias dalszych sukcesów, nie tylko w dziedzinie matematycznej.

Teresa Grobelna

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

AS SIÓDMYCH KLASDrukuj

Szkoła News

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny As siódmych klas, zorganizowano 18.05.2018 w Szkole Podstawowej w Jutrosinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. VIIb - Dawid Gaszyński i Jakub Siepa. Mimo dużej konkurencji, Dawid zdobył I miejsce, potwierdzając tym samym swoje matematyczne uzdolnienia, dzięki którym kolejny raz odebrał dyplom zwycięzcy konkursu. Sukces ten jest nie tylko okazją do złożenia gratulacji Dawidowi ale jest także wyznacznikiem osiągnięć w zakresie wiedzy i umiejętności dotyczących sprawności rachunkowej, wykorzystywania i tworzenia informacji, wykorzystania i interpretowania reprezentacji oraz rozumowania i argumentacji.

3,473,338 unikalnych wizyt