Statystyki

stat4u

Rekrutacja

Książki naszych marzeń

Narodowy Program

Lepsza Szkoła

Facebook

Hala Sportowa

Przedszkole

UKEMI na FB

ORLIK 2012

I Turniej Piłki Nożnej Chłopców KLAS III o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w KuklinowieDrukuj

Szkoła News

W dniu 28.05.2018 r. na boisku przy Szkole Podstawowej w Kuklinowie odbył się  I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju brały udział cztery drużyny z naszej gminy: Kuklinów, Zalesie Małe, Smolice i Kobylin. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, każdy mecz  trwał 12 min. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i trzymały w napięciu do samego końca. Po rozegraniu wszystkich meczy najlepszą drużyną okazała się drużyna z Kobylina, która wygrała trzy mecze. Nasza drużyna strzeliła w tych meczach 16 bramek jak się okazało było to najwięcej. Drugie miejsce zajęła szkoła z Kuklinowa, a trzecie ze Smolic. Najwięcej bramek strzelił Krzysztof Perz (8) i Piotr Poprawa (4) z Kobylina. Skład zwycięskiej drużyny: Krzysztof Perz, Piotr Poprawa, Jan Nelle,  Marcel Bruder, Piotr Chlebowski, Konrad Wilda, Jakub Szadel, Adrian Broda.                                         

Krzysztof Elias

Organizacja zwrotu podręczników i książek z biblioteki szkolnejDrukuj

Szkoła News

 Ważne informacje dla uczniów dotyczące zwrotu podręczników szkolnych oraz książek z biblioteki

 

Dzień Dziecka w naszej szkoleDrukuj

Dzień Dziecka w naszej szkole

 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”         Janusz Korczak
Mnóstwo atrakcji i zabawy czekało na uczniów klasa I – III. 4 czerwca br. nie było lekcji w naszej szkole, tylko obchodzono Dzień Dziecka. Na początku p. Dyrektor powitała wszystkie zebrane dzieci i nauczycieli oraz ogłosiła uroczyste otwarcie obchodów. Po chwili na boisku szkoły pojawił się radiowóz policyjny. Sierż. sztab. Łukasz Szymura opowiedział uczniom o tym, jak należy zachowywać się podczas wakacji, aby były ciekawe, pełne atrakcji, ale przede wszystkim bezpieczne. Towarzyszył mu, uwielbiany przez dzieci sierż. „Pyrek” – maskotka Wielkopolskiej Policji. Swoją obecnością sprawił wiele radości dzieciom. Na zakończenie spotkania, wszystkie klasy zrobiły sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.  

Konkurs Języka AngielskiegoDrukuj

Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 30 maja czworo uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zdunach. Klasy VI reprezentowali Paweł Duda oraz Kamil Brdys, a klasy VII- Dawid Gaszyński i Jakub Siepa. Konkurs składał się z dwóch etapów- pisemnego i ustnego. Podczas części pisemnej uczniowie wykazywali się swoją wiedzę dotyczącą zagadnień gramatycznych i leksykalnych oraz znajomością krajów anglojęzycznych. Wszyscy nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu ustnego. Ostatecznie Kamil zajął II miejsce w kategorii klas VI-tych, a Dawid II miejsce w kategorii klas VII-tych. 

Zdjęcia w dziale "GALERIA" lub tutaj!

REGULAMIN REKRUTACJI NA ZIELONE WAKACJEDrukuj

Szkoła News

Regulamin rekurutacji dostępny jest tutaj !

3,473,294 unikalnych wizyt